Aktuálně!

16. srpna 2012 v 16:16 | Alexis Dark
Nemám čas na psaní a když už ho mám, tak není inspirace nebo začnu s psaním ZM, což je můj příběh, kterých bych si přála vidět i na papíře vytištěný a na pultech nějakého knihkupectví. Jsem na začátku první části a zatím se mi hlavou pořád míhaj nový a nový nápady, jak pokračovat dál. Takže to je zdůvodnění toho, proč jsem na dobu neurčitou stopla psaní kapitolových příběhů. Možná mě časem napadne jiný příběh a znovu se tu něco objeví, ale opravdu neví...Dcery a synové moci (noci)..
Eurenee stojí před těžkým rozhodnutím. Začínala věřit, že svůj dosavadní život opustila kvůli dobrým věcem. Kvůli své vlastní matce... Ale co když to byl jen přelud? Jen iluze, která měla království rozdělit?
Pár měsíců po opuštění zjišťuje, že vampírské království se bouří, že lidé přestávají věřit a že královna sotva zvládá udržovat klid. Ale jak dlouho ten klid může trvat? Nikdy se nemotala do politiky ani do královniných zásad, ale nyní začíná pochybovat o svých rozhodnutí i činech...
Krom toho se jí Laura neustále snaží přesvědčit o její výjimečnosti a vnutit jí představu, že je extra mocná čarodějka, která má za úkol jí chránit. Eurenee má pocit, že jí praskne hlava neustálými starostmi o životy svých blízkých.

A co když se objeví někdo podobný člověku z její minulosti, díky kterému se už nikdy neusmála?
Zemřít v plamenech...
Není jasný žádný děj. Tahle povídka je prostě úplný blábol bez hlubšího cíle vyjádření a něčeho jiného. Prostě jedna ze začátečnických chyb. Navíc mi přijde, že nejsem typ člověka, který dokáže psát o upírech. Prostě mi to nejde a ani mě to moc nebaví... Takže hlásím aktuálně nejaktuálnější pozastavení!Moc úplňku 1: Království bez stínu
Šestá kapitola je zčásti zveřejněna a zčásti ne. Kousek už je tady a malá část v mé hlavě...
Upřímně tohle je ze začátku úplná kopie kapitol v 1. dílu ZM, ale poté se děové vlákno odvíjí jiným směrem. Lionessina rozhodnutí jsou jiná a i všech ostatních postav, nestvůry útočí jinak a je i jiný děj. Ale nechtěla jsem zase psát úplně stejnou konstrukci jako má i můj oficiální příběh, takže jsem se po dlouhém přemýšlení rozhodla, že to hodně pozměním. Jako by to bylo úplně o jiných lidech. Prostě úplně jiný příběh.


Lidé okolo se stále mění.
Je na čase ukončit to snění.
Musím už vykročit dál...


Clouth: Sharon Skay Dearenová (Připravované)
Příběh o dvou úplně odlišných dívkách. Dívce, která je chytrá, jde na vše logicky a o dívce, která celý život bojuje s každým o vše. Jde o Clouthku Skay Sharon Deanovou a Earilii Jasmínu Keithonovou. Jedna je pro svůj úděl cvičena od narození, zatím co druhá se musí svou moc naučit ovládat za několik dní. Ale jedno mají obě dívky společné. Obě se liší od jejich spoječnosti. Jsou jiné. Jedna je součástí velkého osudu a ta druhá žije v domnění, že takové jako Jasmína musí vyhledávat a naučit je se o sebe postarat.
Vítejte v Clouthii! Podmořském světě, domově Skay. Zde vše začíná... a zde vše může i skončit.
Jasmína se svým bratrem Yonnem se chytají hlavních rolí ve vyprávění. Spolu se mnou vás provedou jejich příběhem, který není nijak šťastný... Řeknou nám vše. Od smrti svých rodičů až po konečný boj se sebou samými a s největším nepřítelem: Ireney...

Zatím mám napsané asi tak tři kapitoly, které budou rozděleny na dvě části. Mohla bych je už zveřejnit, ale schovávám si je na horší časy, které nejspíše určitě přijdou... (Přesto doufejme, že ne.)
Pukající srdce je vážná choroba, kterou trpí velmi stará upírka Alicia, která přijede do městečka Mystic Falls pro všechny magické bytosti známého tím, že se zde dějí ty nejstrašlivější věci. Většina lidí v Alicii nevidí žádnou hrozbu. Vypadá jako obyčejná dívka z velkého města, která se přestěhovala na venkov. Ale sama se prozradí, když se pokusí zabít Elenu v domění, že se jedná o Kathrin. Nakonec se ukáže, že je dcerou jednoho z Původních upírů a chystá se svému otci pomstít.
Samo sebou se tento příběh neobejde bez chvilek dojetí, žalu, bolesti a samozřejmě hlavních postav z TVD jako známého trojúhelníku Damona, Stefana a Eleny. Objeví se zde i Původní upíři, čarodějky, vlkodlaci a dokonce i sama Kathrin bude přinusena spolupracovat se svou dávnou nepřítelkyní.
 


Komentáře

1 Erin Erin | E-mail | Web | 17. srpna 2012 v 11:56 | Reagovat

Wow, koukám, že tady se budu mít jako v ráji! Tolik povídek, hmmm... :-)
Už se na ně těším a vždyštak... promiň za spamy u každého článku... :-D

2 Sanny (Neilin) Sanny (Neilin) | Web | 18. srpna 2012 v 12:56 | Reagovat

Na povídku o andělech juknu a opravdu piš jen co tě baví! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama