Papír s tužkou... A toto vzniká....

9. srpna 2012 v 16:17 | Alexis Dark

Autorka: Alexis Dark
Stav: Rozepsaná
Citát: Oheň se vrací k tomu, kdo jej založil.
Předpokládaný počet kapitol: 15 +
Odehrává se: Meriden, Spojené státy americké, Moderní svět
Najdete ji: Zde

Anotace:
Carol Samuelová to neměla v životě lehké. Žila pouze s matkou, se kterou se nemají moc v lásce, otec jí zemřel a sestra od ní před pěti lety odešla bůh ví kam. A k tomu ještě připočtěme fakt, že je nesmrtelná upírka a že žije ve světě nadpřirozena.
Poslední dobou je ale docela klid a Carol si připadá jako normální dospívající dívka.
To vše se změní v okamžiku, kdy se její sestra Nathani vrátí zpět a ve městě je o pár upírů víc než si před tím mysleli.... A krom toho přibývají i nová stvoření, které nikdo nedokáže přesně identifikovat... Co jsou zač?
Ale proč se Nath vrátila zrovna teď, po pěti letech? A co je vlastně doopravdy zač?

Pozastavené:Autorka: Alexis Dark
Stav: Rozepsaná/Pozastavená
Citát: Nikdy nezjistíš, jak daleko se dá vystoupat, dokud tam nedojdeš.
Předpokládaný počet kapitol: VI +
Odehrává se: Vampírie, New York
Najdete ji: Zde
Obrázky hlavních postav --> Tu!

Anotace:
Laura si vždy myslela, že jejím největším problémem je to, že její brácha jí totálně ignoruje... No, jak se ukázalo, tak to není pravda. Poté co Lauře zemře nejlepší kamarádka se přihlásí na novou školu, kde hned první den pozná svou osudovou nepřítelkyni, Lucy. Škola má své temné tajemství stejně jako ona sama.
Už od svých osmi let si Laura píše deník fiktivní postavy Eurenee, která je jejím pravým opakem... Myslí si, že to je pouze příběh o jejím vzoru, který v žádném případě neexistuje, ale pravda je jinde... Boj začíná. Kouzelníci objevují své Děti moci a zlá strana sílí... Kdo je ten dobrý? Jak se Laura a princezna Eurenee rozhodnou? Budou spojenci nebo nepřátelé? Zapomenout na svou minulost?Autorka: Alexis Dark and Rizvana
Stav: Rozepsaná/Pozastavená
Citát: //
Předpokládaný počet kapitol: 20 +/-
Odehrává se: Smyšlený švět
Najdete ji: Zde

Anotace:
Život je boj, který nikdo z nás nemůže vyhrát. Mnozí lidé se o to pokoušejí, ale jen málokomu se to podaří a to o to většinou dotyčný nestojí. Příkladem jsou sestry Danielle a Raven, které jsou sice narozeny ze stejné krve, ale každá je jiného druhu.
Danielle je vlkodlačice. Bývala velmi vysoko postavená ve své smečce než ji opustila. Nikdy se však nevzdala svého "strýce" vlkodlaka a jeho příbuzných, mezi které patří i muž, který ji proměnil. Navždy mu za to zůstala vděčná.
Raven je upírka. Proměnila si již před tři sta lety stejně jako její sestra a i ona udržuje styky se svým druhem. Je mocná, je krásná. Tajemná bojovnice, která si vždy stojí za svým a vždy získá to po čem její srdce touží....
Měly by se nenávidět, ale jejich rozdílnost je to, co je spojuje. Co když ale vnikne nová válka mezi upíry a vlkodlaky? Danielle se znovu shledá se svou bývalou smečkou a bude muset bojovat o svůj život i postavení... Raven se setká s blízkými své rasy.
Co když je přesvědčí, že není správné žít v jedné vesnici a mít se rádi? Jakou roli ve válce budou hrát? Ocitnou se proti sobě nebo je jejich pouto nikdy nerozdělí?


Připravované:


Autorka: Alexis Dark
Stav: Připravovaná
Citát: Smrt není vždy to poslední, co v životě nastane
Předpokládaný počet kapitol: 20 +
Odehrává se: Mystic falls
Najdete ji: //

Anotace:
Mystic Falls má samo o sobě dost problémů s Původními, vlkodlaky, čarodějkami a upíry; ale ještě větš průšvih nastane, když se ve městě objeví nová nadpřirozená dívka, jménem Alicie Samuelová. Jejím otcem je jeden z Původnch a nikdo kromě jí neví, který to je. Chce svého otce zabít, ale pomalu začíná měnit plány, když zjistí, že ve městě je Kathrinina dvojnice Elena... Proč si nevychutnat představení, nepobavit se a pak vykonat svou pomstu? Alicii netrvá dlouho a rozhodne se zaplést do příběhu bratrů Salvatorů a jejich přítelkyně Eleny.... Ale netuší, že i na takové jako je ona můžou působit i nějaká ovlivnění....
(Pozn. Na názvu i anotaci se stále pracuje)
Autorka: Alexis Dark
Stav: Připravovaná
Citát: I nesmrtelní mají srdce.
Předpokládaný počet kapitol: 15 +/-
Odehrává se: USA, Las Vegas, New Yourk
Najdete ji: //

Anotace: Jsou všude okolo nás, ale my o nich nic nevíme. Dříve byli naší součástí, ale dnes myslí sami za sebe. Dnes jsou z nich stvoření, nám podobná. Jsou silnější a rychlejší, mají moc nás ovládat, ale cítí se nám zavázáni.
Jmenují se Clouthi a bojují za nás bitvu s Irenei, kteří si přejí vládnout všemu živýmu... Jsou otroci války, která zde panuje a nic s tím nedělají... Ale to vše se brzy změní!
Skay Sharon Deanová je jednou z mnoha Clouthů v USA. Neliší se od ostatních. Snad jen tím, že její pravý rodiče zemřeli a její aduptivní rodiče jsou obyčejní lidé. Sharon je jedna z nejlepších (a nejmladších) bojovnic v jejich škole a tak se nikdo nediví, že ji málem zabijí při útoku Ireneů na Clouthskou tajnou základnu.
Ale co jsou vlastně Ireneé zač? Úkolem Sharon je vyslechnout jejich vyjednavače a přežít... Ale co když tím ohrozí své smrtelné rodiče?

(Pozn. Neví se, jestli vůbec bude existovat...)
Název: Když vyjde měsíc...
Autorka: Alexis Dark
Stav: Připravovaná
Citát: Každý musí někdy zemřít... Ani já nejsem výjimkou.

Předpokládaný počet kapitol: ???
Odehrává se: ???
Najdete ji: ///


Anotace: ///


(Pozn. Můj první pokus o sci-fi/psychologický)

Název: Město za Bránou...
Autorka: Alexis Dark
Stav: Připravovaná
Citát: Jsme vězněni proti naší vůli... Pomůžete nám doktorko?

Předpokládaný počet kapitol: ???
Odehrává se: V budoucím Městě, na Venkově
Najdete ji: ///


Anotace:
Diana: V Městě za Bránou žijí civilizovaní lidé, kteří moudře zvolili život ve skupině pod vládou elity... Já se stávám jedním z nich. Mám za úkol stát se psycholožkou/vyjednavačkou na Venkově. Zařídit, aby Venkované pochopili, že náš život je lepší. Je to úděl, který mi předurčila už má matka, když se rozhodla si vzít život. Ale mě to nevadí. Ráda sloužím. Je to můj úděl.
Daniel: Jsem Venkovan. Byl jsem zařazen do ústavu za Bránou, protože odmítán procovat pro lidi, kteří žijí ve Městě. To je náš osud. Nežijeme si tak jako lidé z Elity, nižší nebo vyšší. Ne, my musíme pracovat, aby si oni mohli hovět v blahobytu. Ale někteří z nás vzdorují a právě ti končí v tomto ústavu. Jednoho dne naše psycholožka spáchá sebevraždu a my musíme dostat novou. Pošlou k nám sotva vystudovanou holku... Jak dlouho tu asi přežije?

 


Komentáře

1 Erin Erin | E-mail | Web | 17. srpna 2012 v 12:03 | Reagovat

Píšu to skoro ke každé povídce o upírech... dnes o nich píše každý druhý a svět se zdá být "přeupírovaný", jenomže mě o nich číst baví, takže se těším, až se vrhnu na první kapitolu! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama