Fanfiction na TVD...

14. srpna 2012 v 16:22 | Alexis Dark |  Anotace a doporučení
Takže... Posledních pár týdnů jsem si doslova zamilovala Upíří deníky a protože se mi vůbec nelíbí, že je přestali dávat na nově a nejsem spokojená s vztahem Stefan-Elena-Damon, tak jsem hledala Fanfictiony... A že jsem jich našla!


Našla jsem jich vážně hodně, ale napíšu zde jenom nejlepší tři autory/autorky.

Takže třetí místo mají hned dvě autorky, které se podílejí na své tvorbě... Jsou jimi Niks & Ell! Jejich blog je umístěn mezi mými oblíbenými a jejich povídka Never & Forever je vážně povedená. Najdete ji ZDE!
Poznámka: Na třetím místě se objevily hlavně protože jejich příběh je trochu neúplný. Mnohdy tam chybí popisky a člověk si musí leccos domyslet.. Hlavními hrdinkami jsou vymyšlené postavy Ivy a Fay Mikaelsonovi, dcery jednoho z původních Klause.
Příběh je psaný z první osoby z pohledu Ivy/Fay (autorky se střídají)....


Na druhé místo bych umístila povídku Sbohem... od NikaRoov. Její autorka mi dělala desing a plánuje i další díl Vzpomínky.
Poznámka: Druhé místo si vážně zaslouží a to hlavně díky originalitě. V příběhu účinkují nejen postavy z Upířích deníků, ale hlavně vymyšlené postavy z jiné dimenze...
Hlavní postava Nicol miluje Upíří deníky a touží se setkat s Damonem, její tajnou, imaginární láskou.. Žije svůj obyčejný život, ve kterém je jejm největším problémem hádka s nejlepší kamaádkou. Ale vše se změní v okamžiku, kdy se brána mezi dimenzemi protrhne a nadpřirozeno se prolne a stává se z něj realita. Nicol se zamilovává do Damona, ale musí mu ublížit, aby byl šťastný... Jak to bude pokračovat? To se dozvíme v druhém dílu.


A na prvním místě se ocitá autorka rovnou pěti povídek na Upíří deníky! Ree napsala povídku Dammy the Sheep, která popisuje, jak by to asi vypadalo kdyby Mystic Falls nebylo město, ale statek? Ree to pojmula doslovně a díky tomu vznikla jednorázovka Dammy the Sheep.
Další její povídka je rozdělana na tři části, které vyprávějí o TVD z pohledu vymyšlené postavy Nathalie, sestře Eleny. První část se jmenuje Vyfič!.

"Po třech letech se do městečka Mystic Falls vrací Elenina příbuzná, které nemůže zapomenout, že se za celou tu dobu neozvala. Nathalie je její pravý opak. Je to živel, je cílevědomá a cholerická, má ráda svůj život a... ví toho více, než by si kdokoliv jiný myslel. Snaží se získat svůj ztracený život zpět, ale to, že se setkává s mýtickými tvory, jí touhu po normálním životě kazí. Krom toho, najde se někdo, kdo jí neuvěřitelně leze na nervy. Mystic Falls je pro oba malé, takže pokud se neusmíří, jeden bude muset vypadnout."

Druhou částí jest WTF?.

"Damonovi a Nathalie to klape. Dokud Damon nezačne skrývat menší tajemství. I jeho nežárlivé přítelkyni dojde trpělivost. Jenže to tajemství je větší, než si myslela."

A třetí nese originální název Zatraceně!

"Když spíte jenom s upírem, děti mít nebudete, ale to neznamená, že se o ně nebudete moct starat. Nath s Damonem dobrovolně-nedobrovolně jedno adoptovali. Aby to ale neměli až tak jednoduché, do jejich života se znovu vrací Grayson Gilbert. Tentokrát se však snaží zachránit život svých dětí. Že to bylo nejhorší rozhodnutí v jeho zpackaném životě, pozná opravdu brzo."

A její poslední povídkou je Revenge.

"Do Mystic Falls přichází nová dívka. Vzbudí rozruch už jen tím, že vypadá naprosto městsky. Je krásná, je chytrá a je sebevědomá. A rozhodně není tak křehká, jak se zdá. Její počátky sahají až do dávné minulosti. Kdysi měla rodinu. Měla přátele. Měla život… O všechno ji připravil někdo, od koho by to nikdy nečekala. A to jenom kvůli jeho sobeckým záměrům. Celý život trávila na útěku a teprve teď se rozhodla s tím skoncovat. Do Mystic Falls si přichází pro pomstu. Ale přichází pozdě."

Upozornění!
Toto není žádná reklama! Je to jen můj osobní názor a doporučení pro fanoušky TVD!
 


Komentáře

1 Wolfie Wolfie | E-mail | Web | 14. srpna 2012 v 20:24 | Reagovat

Ahoj, a... nějaké Klaroline fanfiction? :-D  :-D

2 Alexis Dark Alexis Dark | E-mail | Web | 14. srpna 2012 v 20:49 | Reagovat

[1]: Zatím o žádném nevím... Ale budu hledat! :-D

3 Niks&Ell Niks&Ell | Web | 14. srpna 2012 v 21:51 | Reagovat

Páni! Děkujeme moc. Víme, že občas k tomu člověk potřebuje hodně fantazie a někdy se to těžko chápe, ale je to naše první FF a snažíme se. Ale samozřejmě si vážíme toho že čteš, komentuješ a hlavně takhle publikuješ :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama