Říjen 2012

VIII. Blížící se problémy...

28. října 2012 v 12:44 | Alexis Dark |  Zemřít v plamenech
Takže další kapitola... Vím, jak bych chtěla ve psaní pokračovat, ale nevím, jak to podat a jak se to některým čtenářům bude/nebude líbit, takže se snažím kapitoly pořád opravovat, přepisovat a psát co nejsrozumitelněji, bez pravopisných chyb a s Jamesovou přítomností, protože jsem si toho namyšlenýho chlapa oblíbila.
Párkrát jsem četla, že někdo doufá, že se dá s Nathani dohromady... Já můžu říct jenom to, že jí bude ještě hodně dlouho lízt na nervy a podkopávat její sebedůvěru v nevhodných situací výroky, které se jí vážně nehodí.
James a Rian se nesnášejí. Hodně nesnášejí. A proto budou tito dva také hlavní prioritou deváté kapitoly a pokusím se trošičku pobouřit proti nim i Carol, která toho musí mít opravdu trošku moc...
S Nathani není něco v pořádku, ale... no po přečtení budete vědět, co jsem tím myslela.
A ke konci bych se opravdu hodně chtěla omluvit Seléné a také bych jí chtěla poděkovat za ikonu k této povídce.Opravdu?

28. října 2012 v 11:40 | Alexis Dark |  Krátké dodatky (k delším povídkám)

Jednorázovka
(Dodatek k Moci úplňku)
**** pohled Darie Wailesové****

5. Proč já? 2/2

25. října 2012 v 11:21 | Alexis Dark |  Moc úplňku - 1. Království bez stínu
Takže tu máme další kapitolu, část kapitoly. Trochu předběhnu, aby se ten děj pohnul z místa a pokusím se nastínit danou situaci. Tedy. Abych to popsala přesněji, pokusím se objasnit danou situaci v táboře nových, ochránců a taky trochu vysvětlím to s tím božským rodičovstvým, což mi dá zabrat, ale když už jsem si to vymyslela, tak dostat na papír bude ta jednodušší část.

Odlišuje se od knižní předlohy...

(Podle knižní předlohy Záře Měsíce, více --> ZDE)

Vítěz ankety.

21. října 2012 v 19:51 | Alexis Dark |  Anotace a doporučení
Takže... Další téma povídek jsou povídky s vlastní tématikou... Uvidíme jestli se vám některé z nich budou líbit.
Originálních příběhů, jejichž autoři si s dějem lámou hlavy i několik dní je spousta. Přiznejme si, kdo se v dnešní době nesnaží být aspoň trochu originální? Většina lidí jo a stejně tak i většina povídek. Sice mnohé (hlavně s tématikou upíři/vlkodlaci) z nich pak spadnou do takového mixu různých filmů/seriálů (Stmívání, Upíří deníky), které si určitý spisovatel oblíbil. Já sama mám v oblibě povídky, které jsou originální nebo se aspoň podobají knížce, kterou jsem nečetla, protože pak mi to nepřijde jako vykrádání (to není nic ve zlým. I moje povídky jsou většinou jenom kopie). Ale co třeba ty povídkáři, které mám v oblíbených? Většina z nich píše originální příběhy a určitě bych je doporučila!


Veverka :D

17. října 2012 v 19:08 | Alexis Dark |  Myšlenky...
Přeji krásný den/noc a přináším vám další... no ne další, ale spíš první vtip :)
A také mám důkaz, že lidská tvořivost nezná meze! ZDE!
VII. Zrazená krev

7. října 2012 v 15:45 | Alexis Dark |  Zemřít v plamenech
Takže je tu kapitola z pohledu Carol... Není celá jenom z Carolinina pohledu, protože mi bylo líto do této kapitoly nezapojit Jamese a Nathaniného povedéného brášku, takže se tam taky ke konci ukážou a Nath se s nimi... trochu nepohodne.