Prosinec 2012

Ach jo...

19. prosince 2012 v 17:07 | Alexis Dark |  Deníček blogu

Milý deníčku.

dnes se objevil menší zvrat událostí, který mi asi zamezí na nějaký čas psát. Mám zlomený prostřdníček na pravé ruce a jsem pravám, takže... tohle píšu levou rukou a mic mi toi nejde. Takže si dám na dlouhé čtyří týdny pauzu.

Tímto článkem bych se všem chtěla omluvit za neschopnost komentovat jejich výtvorx. Ale protože nemůžu psít, tak se budu assi dost nudit a číst určitě bzudu, takže potom počítelte s šestistránkovýma slohovkami.

Blog neruším, ale zlomený prostředíček mi jaksi bráná v mé tvorbě, takže se moc omlouvám a asi za čtyři týdny se tu snad objevím.


Obraz zimy...

15. prosince 2012 v 13:54 | Alexis Dark |  Myšlenky...
To mi, ale ta pauza trvala co? Ale to je fuk.
Projížděla jsem fotky v mobilu, který jsem fotila minulý týden, když jsem šla ze školy a pak kdysi dávno, když jsem byla v Berouně na kreslení... a nemohla jsem si pomoc. Prostě jsem si řekla, že je sem musím dát, protože to je asi jen několik málo fotek, které se mi povedli..., což se moc nestává!
A co se týče toho pozastavení... Platí to jen... mám ještě v plánu zveřejnit "Blogové latadlo", na které mě přivedla Erin a já jsem rozhodnuta ho někdy příští týden zveřejnit. Z povídkami to vypadá mizerně, ale snad se k nim také ještě brzo dostanu :D Příští týden máme ve škole besídku, takže možná udělám pár fotek (mě ani učitele a spolužáky neuvidíte!) a také bych chtěla fotit na Vánoce, takže očekávejte náš vánoční stromek a podobné blbosti... Také mě napadla jednorázovka, jak by vypadaly Vánoce v podání Samuelů nebo slečny Powerfullové a jejích blízkých, ale nic neslibuju!
Tak končím s výkecem a přidávám své obrázky s dalšími kecy :DD


Obrázky...

14. prosince 2012 v 17:50 | Alexis Dark
Tak jo... Obrázky, které jsem malovala na mobilu ve škole, když jsem se nudila...
Opravdu se omlouvám, ale blog budu muset omezit ještě víc než do teď, protože se teď chci věnovat škole (dobrý vtip...), ale hlavně chci dopsat Záři měsíce 2.díl (jsem na 116 stránce!). Učitel na češtinu se mi "svěřil", že by mi chtěl vydat už ten první díl a prý že "píšu jako dospělá", což do teď nevím, jestli je to lichotka... no, ale každopádně nečekejte, že se tu budou objevovat články sedmkrát týdně... Možná tak třikrát...
Oblíbené blogy budu projíždět i nadále, protože čtení se stalo mou drobou na skoro stejné úrovni důležitosti jako písničky :DDDV. kapitola Zloba a zášť III. část

1. prosince 2012 v 13:37 | Alexis Dark |  Dcery a synové Moci (noci)...
Ráda pořád něco měním. Dle mého skromného názoru je změna život a podle toho se taky řídím ve psaní povídek, příběhů, jednorázovek i básniček.
Možná je to "trochu" divný, ale změna pohledu v blížícím se finále je u mě neprostou samozřejmností. Eurenee se potřebuje trochu vyjádřit a já jí k tomu dám potřebný prostor. Laura už se vyjádřila až moc, tak bych byla ráda, aby ta měkota na chvíli ztichla (páni! Zhnusila jsem si hlavní postavu ve svém vlastním příběhu. Ehm...).
Dcery a synové moci (noci) se blíží ke konci své vlády na tomto blogu a Moc úplňku se už třese na zveřejňování dalších kapitol. Takže popřejme hodně štěstí hlavním hrdinům a věnujme se Lauře s Eurenee a jejich zapletené, složité a skoro až absuldní situaci...

P.S. Moc se omlouvám za tu dlouhatánskou pauzu, ale tahle kapitola mi dala vážně zabrat... No nebudu dál zdržovat. Přeji hezký zbytek dne a ať se kapitola líbí!


Téma č. 3

1. prosince 2012 v 11:55 | Alexis Dark |  Anotace a doporučení
Je to zvláštní... Všude je tolik upírů a nám se zdá, že je svět jimi přímo prolezlý a už nám to leze na nervy. I přes to v tématu měsíce vyhráli upíři s osmi hlasy. Řecká mytologie se čtyřmi hlasy je na druhém místě a láska skončila se svými třemi hlasy na druhém místě, což mi nezůstává záhadou. Já lásku nemusím, ale některé páry zaujmou i mě a já pokaždé jen čekám na další článek o mých oblíbencích.

Téma č. 3?


Víly.......................................0% (0)
Řecká mytologie......................23% (4)
Elfové...................................5.9%(1)
Upíři...................................47.1%(8)
Psychologie............................5.9%(1)
Láska..................................17.6%(3)


Upír a láska jsou protkané temnou nití. Nechápu proč, ale většinou, když se začne rodit nápad o upírech jde ruku v ruce s nimi i láska, problémy, vztah, bolest a krev... A pociťuju to i ve svých povídkách, takže je jasný, že si na to nestěžuju.