Leden 2013

S tužkou... (1)

31. ledna 2013 v 16:22 | Alexis Dark |  S tužkou...
Takže... máme tu první obrázek. No asi je všem jasné, že to není můj první obrázek, ale první tady na blogu, který věnuji do rubriky "S tužkou...". Berte to s rezervou, páč je mi jen třináct a jsem totální magor... Nu a prostě jsem to já děsně talentovaná žačka ZUŠ Václava Talicha v Berouně.
Dneska nemám náladu na velký výkec. Vysvědčení za to ale nemůže (jen tři dvojky, takže v pohodě), ale pohádala jsem se s kámošem, mámou a táta se mnou taky moc nemluví, takže... hmn. Asi mám důvod pro mou blbou náladu. V sobotu mě rodiče chtěj vytáhnout do kina na Čtyřlístek...


Takže lucerna... Trochu nepovedená, ještě z minulého roku. Nebyla jsem schopná jí správně vystínovat, ale i přes to je to jedna z mých nejlepších kreseb, takže... No asi to o lecčem vypovídá co?


Duše ztracená..

27. ledna 2013 v 18:49 | Alexis Dark |  Básničky
Duše bloudí tmou.
Jako hlubinou bezednou.
Ztrácí se mi před očima.
Mizí v dobách temna.

Jako by tu nikdy nebyla.
Ta duše ztacená.
Za své vzala.
Když života se vzdala.

V tu dobu ztracena též jsem byla.
Když ona přišla a za tebou zašla.
Políbila tě na čelo a řekla.
To, kvůli čemu jsem sebou sekla.

Vzala mi pevnou půdu pod nohama.
Když se k tobě tolik měla.
Jako bych už neexistovala.
Když duše ztracená
mi tě navždy vzala.

Oficial...

26. ledna 2013 v 12:34 | Alexis Dark |  Deníček blogu

Milý deníčku

Tak jo. A je to tady... Tak trochu jsem hodně rozmýšlela nad nesmrtelností brouka a dnes se chci vyjádřit...

Mnozí (ti chytřejší, mezi které se nepočítám) by řekli, že když už jsem jako totální magor skopírovala většinu mých věcí z tohoto blogu, tak se na blogspotu uhnízdím... No je pravda, že blogspot je fajn a že tam budu zveřejňovat útržky ze ZM (jedná se tedy o něco jako oficial stránku věnovanou (ne)jen ZM), ale... Tady to mám ráda. Líbí se mi lay blogu, to, že i takový neschopný magor jako já se tu zorientuje a prostě... No, zkráceně, zůstávám.

Takže změna se nekoná! No...

Vlastně by se jich pár našlo. Dneska už mám oficiálně potvrzeno, že s tím prstem můžu hýbat, že mi to srostlo. Tak jsem trochu cvičila, psala.... A malovala! Jo, takže se tu možná časem objeví pár kreseb... No, uvidí se. Mám něco načatého, ale nevím, nevím, jestli to dokončím.
Každopádně přibude rubrika "S tuškou", do které případné kresby budu zveřejňovat...

Povídky... No, čas od času k nim (snad) něco přibude. Mám několik rozdělaných jednorázovek a samozřejmě i povídky, které jsem psala k Bleskopisce, takže... Se (ne)máte na co těšit.


Dívka obklopená chladem....

19. ledna 2013 v 17:29 | Alexis Dark |  Básničky
Takže jsem opět až moc myslela a rozhodla jsem se vás zásobovat svými výmysly...
No, ale je to básnička o holce a tu básničku jsem původně chtěla dát do ZM2, ale nějak se mi tam nehodila, takže ji přidávám sem. Je to o holce, která se vzdala srdce pro jednoho chlapa a on jí zradil. Jak prozrazuje mé jméno, umím psát jenom temný básničky. Kdysi jsem se snažila psát i takový trochu víc happy a vyšlo z toho "Jedu na bruslích...", takže jsem s tím radši praštila a uchýlila jsem se k temným básničkám (chápete? Proto mám pseudonym Alexis Dark).
No, ale proč tahle vznikla. Původně jsem jí tam chtěla vepsat jako něco, co vyplodila jedna z hlavních postav, která zastupuje mojí nej kámošku, ale pak mi došlo, že by se na takový temný fylozofický výtvor nezmohla. To není myšleno ve zlým, ale ona je prostě takový až nechutně veselý člověk...
No, konec výkecu a teď jděte dál. Upozorňuji, že to je jen na vlastní nebezpečí!!My life is only my story...

4. ledna 2013 v 19:12 | Alexis Dark |  Deníček blogu

Milý deníčku.

Ano. Pořád mám na ruce tu zatracenou dlahu, ale i přes to sem píšu, protože mě to začíná pořádně štvát. Nejdřív jsem si řekla, že ta nová stránka není nic tak zásadního, ale... pak na srdci blogu to, jak admini vymazali všechny komentáře pod článkem oznamujícím nový vzhled blog.cz, tak jsem se naštvala. Vrcholem bylo, když u dalšího článku, který nedávno vyšel měli (mají) komentáře moderovaný a shodou okolností se tam o novém blog.cz také zmiňují.

Ta ignorace mi pořádně leze krkem! Dobře. Tak zjistili, že moc lidí z té změny nadšení nebyli. Tak by s tím asi měli něco dělat ne? Fajn. Možná jsem trochu (dobře, nejspíš hodně) sebestředná, ale neměli by se aspoň trochu zajímat o to, co chtějí blogeři?

No, ale já si tady nebudu stěžovat ještě víc, protože někomu by to mohlo přijít směšný. Chci se tedy zeptat na názor někoho, kdo čte nebo prostě zabruslí na tenhle článek... Založila jsem totiž nový blog na blogspotu. A chci se tedy zeptat, jestli je dobrý nápad se přestěhovat?

Jistě. Na blog.cz jsem zveřejnila svůj první článek, napsala první kapitolu prvního příběhu, mám tu všechny obrázky k povídkám i článkům, mám tu spoustu rozdělaných jednorázovak, ale... přesto mám pocit, že mě psaní tady už tolik nebaví. Dřív jsem brala, že mám svůj blog, svý problémy. Nijak jsem se tedy nemíchala do toho, jak vypadá vzhled nebo jací jsou vlastně admini, ale teď... mě to začíná trochu víc štvát.

Už jsem našla dvě blogerky, které se přestěhovaly a předpokládám, že nebyly jediné a tak se vás tedy ptám, jestli to má cenu...? Dosto dlouho jsem nad tím přemýšlela a brala všechna pro i proti, ale k definitivnímu rozhodnutí jsem se nedopracovala. Navíc mám strach, že od psaní upustím úplně. Samozřejmě nepočítám psaní mé knihy, protože do té jsem zažraná čím dál víc, ale... No rozhodnutí nechám na vás.

Věřím, že to je věc názoru a právě proto bych chtěla slyšet vaše názory. A prosím, abyste byli upřímní!

my-life-is-only-my-story.blogspot.cz