My life is only my story...

4. ledna 2013 v 19:12 | Alexis Dark |  Deníček blogu

Milý deníčku.

Ano. Pořád mám na ruce tu zatracenou dlahu, ale i přes to sem píšu, protože mě to začíná pořádně štvát. Nejdřív jsem si řekla, že ta nová stránka není nic tak zásadního, ale... pak na srdci blogu to, jak admini vymazali všechny komentáře pod článkem oznamujícím nový vzhled blog.cz, tak jsem se naštvala. Vrcholem bylo, když u dalšího článku, který nedávno vyšel měli (mají) komentáře moderovaný a shodou okolností se tam o novém blog.cz také zmiňují.

Ta ignorace mi pořádně leze krkem! Dobře. Tak zjistili, že moc lidí z té změny nadšení nebyli. Tak by s tím asi měli něco dělat ne? Fajn. Možná jsem trochu (dobře, nejspíš hodně) sebestředná, ale neměli by se aspoň trochu zajímat o to, co chtějí blogeři?

No, ale já si tady nebudu stěžovat ještě víc, protože někomu by to mohlo přijít směšný. Chci se tedy zeptat na názor někoho, kdo čte nebo prostě zabruslí na tenhle článek... Založila jsem totiž nový blog na blogspotu. A chci se tedy zeptat, jestli je dobrý nápad se přestěhovat?

Jistě. Na blog.cz jsem zveřejnila svůj první článek, napsala první kapitolu prvního příběhu, mám tu všechny obrázky k povídkám i článkům, mám tu spoustu rozdělaných jednorázovak, ale... přesto mám pocit, že mě psaní tady už tolik nebaví. Dřív jsem brala, že mám svůj blog, svý problémy. Nijak jsem se tedy nemíchala do toho, jak vypadá vzhled nebo jací jsou vlastně admini, ale teď... mě to začíná trochu víc štvát.

Už jsem našla dvě blogerky, které se přestěhovaly a předpokládám, že nebyly jediné a tak se vás tedy ptám, jestli to má cenu...? Dosto dlouho jsem nad tím přemýšlela a brala všechna pro i proti, ale k definitivnímu rozhodnutí jsem se nedopracovala. Navíc mám strach, že od psaní upustím úplně. Samozřejmě nepočítám psaní mé knihy, protože do té jsem zažraná čím dál víc, ale... No rozhodnutí nechám na vás.

Věřím, že to je věc názoru a právě proto bych chtěla slyšet vaše názory. A prosím, abyste byli upřímní!

my-life-is-only-my-story.blogspot.cz


 


Anketa

Blog.cz vs. Blogger.com...?

Blog.cz
Blogger.com

Komentáře

1 Vicky Vicky | Web | 5. ledna 2013 v 19:32 | Reagovat

jestli má tvé psaní cenu? To se musíš ptát?? :D Vždyť tvoje povídky jsou krásné, jasně, že za to ta námaha stojí!!! :-D
A sebestředná rozhodně nejsi a nejsi ani první ani poslední v dlouhé frontě blogerů, které ignorace našeho "redaktora" štve. I já jsem si udělala náhradní blog na blogspotu, ale zatím to nebudu hrotit. Ale když už se stěhuješ, jsem ráda, že alespoň NĚKAM a ne NIKAM. ;-) Budu tvůj nový blog sledovat a ráda ho navštěvovat :-)
Rozhodně nepřestávej psát!!! :-)

2 Lucianne Gray Lucianne Gray | E-mail | Web | 5. ledna 2013 v 21:09 | Reagovat

Názor? Fajn, tady je...
Zkrátka a dobře, Blog.cz jde do kytek. Nechci mít svůj blog zaštítěný doménou, která je čím dál tím víc komerční a navíc se z hlav téhle komunity stávají pěkný skety. Proto jsem se taky přestěhovala. Rozhodně blogspot nemá tolik možností jako blog.cz, ale nezatěžuje mě zbytečnostmi a nenutí mě se každý den koukat na titulku kde až nechutně vyzdvihují autorský klub, jehož někteří členi jsou daleko horší autoři než většina těch, co v AK nejsou. Na blogspot jsem zatím spokojená, ale pokud se někdy něco zvrtne, jsem pořád připravená na návrat na Mystic. Ale opravdu doufám, že nezvrtne.
A přestaň pochybovat o tom, jestli má tvoje psaní cenu, protože to opravdu má, a dokonce i víc než to! :) To, že ti učitel řekl, že chce tvou knihu vydat už přece něco znamená ne? Rozhodně nepřestávej! :)
A pokud váháš se stěhováním, klidně si na to nech čas. Mě to taky pomohlo :)

3 Dennys Dennys | Web | 6. ledna 2013 v 20:42 | Reagovat

Mě přijde stěhování naprosto zbytečné. Já se stěhovala už od roku 2007 nejméně šestkrát. Podle mě to nemá cenu. To, že blog změnil hlavní stránku a nejsou tam nové komentáře a oblíbení blogeři, neznamená, že jde blog do kytek. Nic špatného na něm není. Ještě pořád se dá upravovat perfektně desing, což když porovnáš s jinýma doménama je většinou mnohem těžší. Blog.cz je také sám o sobě víc navštěvovaný a tím, že se přestěhuješ tím se nic nevylepší a ani nezlepší. Akorát je možné to, že se změní časem i blogger.com a ty s ním zase nebudeš spokojena a budeš se zase stěhovat. Nenech si vymejvat mozek cizíma názory typu: blog.cz je nepřehledná slátanina. Když se koukneš třeba na alíka, tak kdysi s ním byl taky každý spokojen a dnes ho zavrhují jen kvůli tomu, že chtěl svou doménu pro ostatní chatující zpříjemnit. Blog.cz se o to taky pokusil a to, že se o to jejich desingeři pokusili ještě neznamená, že to stojí za nic. Kolikrát se stalo, že úprava, byť jen minimální, zničila celý server. Možná se i někdy stalo tobě, že si upravila blog tak jak se jiným nelíbilo a proto ti tam přestali chodit. Ale tobě se to tak líbilo a co víc, byla to třeba tvá práce.
Takhle to ber. Neber to z toho skrouhnutého pohledu a davového tvrzení že blog.cz je nepřehledná slátanina. Neříkej, že se na něm nevyznáš ;-) Jeď za svůj vlastní názor a nenech někoho rozhodovat formou ankety!!

4 Alexis Dark Alexis Dark | E-mail | Web | 8. ledna 2013 v 19:36 | Reagovat

[1]: No ptát se musím, protože já to nepoznám. Jinak díky za vyjádření názoru. Uvidíme, jestli to bude mít cenu.

[2]: Díky za názor. Sakryš holka neznat tě, tak se před tvým plamenným vyjádřením klaním :-D Ale radši to dělat nebudu, protože bys mě stejně asi neviděla.
Jo. Učitel mi sice řekl, že mi chce vydat knihu, ale ten neviděl moc prací, které by mělo přes tři stránky a pokud mě porovnává s tou partou neandrtálců, co k nám chodí (ačkoliv jsou mezi nimi i někteří docela fajn...) tak bych si zas tak moc nefandila... A psaní mě baví, takže ho beru spíš jako koníček než něco, čím bych se chtěla chlubit...

[3]: Taky už bych se stěhovala asi po třetí, ale víš... mě ani tak nevadí ta změna. Mě jen strašně naštvala ignorace adminů. Fajn přišla nová změna a téměř nikomu se to nelíbí, ale co s tím udělají? Nic. Tohle mě štve. A jak si se zmiňovala, že to stěhování nemá cenu... Vadí mi, že funkce, která by měla být pro všechny je něco jako stát. Někteří jsou prostě ti úžasní (AK) a tak je všude musí ukazovat, aby bylo vidět, že vyčnívají a my, podřadní blogeři jsme tu jen jako omáčka. Cením si tvýho názoru, ale vážně... Kdo tvrdil, že jsem se tak rozhodla kvůli ostatním? Nerozhodla. Je to mé rozhodnutí a konečné rozhodnutí bude taky moje. Jen jsem se chtěla dozvědět jaký názor na to mají lidi okolo a ten jsem se dozvěděla. Je možný, že se podle něj nebudu řídit, ale to je jen moje věc.

5 Chaky Chaky | Web | 9. ledna 2013 v 16:42 | Reagovat

Taky jsem o tom přemýšlela, že se přestěhuji. Já sama, bez Charlie. Ale pak jsem to zavrhla. Už teď si dělám hlavu s vzhledem blogu a učila jsem se s tím ovládat přes rok,ani teď to moc neumím. Ano, blog.cz mě neskutečným způsobem sere (jestli to tak můžu říct na plnou pusu). Ale nechci to hrotit. O mě ani tolik nejde, ale o Charlie. Akorát bych jí přidělala starosti se stěhováním. Jinak, jestli se přestěhuješ, přidám si tě do SB ;) Doufám, že to někdo odkoupí...nebo já nevím. Ale je to čím dál horší... reklamy cpou snad úplně všude a ta ignorace mě rozčiluje ze všeho nejvíc.

6 Chaky Chaky | Web | 9. ledna 2013 v 16:43 | Reagovat

Teda ne bez Charlie, samozřejmě :D Ji neopustím. Myslela jsem to tak, že jsem s ní o tom nemluvila :)

7 Erin Erin | E-mail | Web | 12. ledna 2013 v 21:20 | Reagovat

Tvé psaní má cenu.
A já jsem naprosto neschopný člověk.
Ale asi nedokážu žít s trochu složitější věcí, jako je blogspot. To se některým stává.
Jsem asi dementní.
Ta tvoje nová stránka je totálně úžasná!! Nechápu, jak to děláte :-D Já asi jsem málo technický typ.
Jinak mě blog štve taky. A nehorázně moc. Nelíbí se mi to, ignorace autorů je urážející a naprosto směšná, odstranění potřebných věcí nechápu. Kdyby tam jenom vrátili nejnovější články, asi bych se radostí propadla do pekla. Protože tam já už od prosince posílám všechny, co mají co dělat s novým blogem.
Asi je to ve mě, protože se špatně sžívám s novým prostředím, ale já si pořád nezvykla.
Na závěr... ta stránka se ti rozhodně povedla a já se klaním tvému talentu! :)

8 Charlie Charlie | Web | 18. ledna 2013 v 13:42 | Reagovat

Já osobně nemám s blogspotem žádné zkušenosti, takže nemůžu radit- ale koukala jsem na tvůj nový blog, který jsi si tam založila a je nádherný! Chtěla jsem okomentovat nějaké články, ale nešlo mi to :( asi jsem úplný jelito.. :D omlouvám se, takže jenom, aby ses dozvěděla co jsem chtěla napsat, zkopírovala jsem si to a dám ti to sem-snad se nebudeš zlobit :/ : "Koukala jsem na tvůj starý tvůj blog na "blog.cz" a objevila odkaz na tenhle- dess je úžasný! :) A tahle básnička? Naprosto dokonalá! Četla jsem i tu cos přidala jako poslední, takže ti to pochválím tady zároveň s touhle ;) Ještě jsem bohužel neměla čas přečíst si nějakou tvou povídku, ale určitě to brzy napravím. Snad dnes večer :)" Charlie :)

9 paramore-hq paramore-hq | Web | 22. ledna 2013 v 18:41 | Reagovat

Ahoj prosím neber to ako reklamu. Ak máš rád/rada skupinu Paramore tak sa prosím pridaj do skupiny PARAMORE SK/CZ na Facebooku pre najnovšie novinky, fotky a informácie.

https://www.facebook.com/paramorehq

10 Alexis Dark Alexis Dark | E-mail | Web | 26. ledna 2013 v 12:57 | Reagovat

[7]: Ty nejsi neschopná a ani blbá! Uvědom si to, prosím!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama