Červen 2013

Nemesis

25. června 2013 v 18:14 | Alexis Dark |  Básničky
Myslím, že jednou založím rubriku "básně o řeckých pověstech", ale zatím mám jenom tři básničky, takže uvidíme, jak budu pokračovat a jak se budou počty zvyšovat (moc bych nepočítala s tím, že se to stane). Každopádně tahle je z hodiny literatury a je tak trochu divná... No, nevím. Přijde mi taková neúplná... Ale to bude možná tím, že má jen dvě sloky...
Samozřejmě budu postupně přidávat další básničky (jenom za víkend jsem napsala asi čtyři), ale protože mám pocit, že mi tahle tvořivá nálada nevydrží moc dlouho, tak si je chci schovat na horší časy až budu bez inspirace/bez nálady/bez chuti do života... Prostě až se mi nebude chtít psát.


No happy....

23. června 2013 v 11:25 | Alexis Dark |  Deníček blogu

Milý deníčku.

Tohle není žádný happy comeback. Nevracím se. Nechce se mi a mám sotva čas na psaní komentářů, čtení článků a psaní několika knížek, povídek. Prostě jen... Mám hodně básniček. které se mi hromadí v šuplíku a nevím, co s nimi. Takže tohle není návrat. tohle je jen... Hmn... Nevím, prostě jen práce na poloviční úvazek, která stejně asi nebude nijak velkolepá (ne, že by někdy byla...).


1. Každopádně zde budou přibývat informace o Géniusovi (více zde), Kočkodlakovi (0% informací), ZM3 (více zde) a Poutech živlů (více zde). Budu se vám snažit vysvětlit, jak v jejich psaní pokračuju, co mě na tom baví nejvíc a zároveň se budu snažit být i trochu tajemná. Prozradím jména hlavních postav a dám vám nějaký nepochopitelný fráze, které po nějakém čase začnou dávat smysl..
2. Básničky, které stále přibývají. Je jich skutečně hodně a většina z nich nedává smysl... Což bude možná způsobeno i tím, že jsem většinu z nich psala ve škole, v hodinách literatury, protože jsme probírali slovní útvar "poezie". Ten úžasný pocit, když dáte dohromady delší básně než všichni vaši spolužáci...
3. Určitě nějaké úryvky ze ZM3, ZM2, Géniuse (pokus o sci-fi), Kočkodlaka (fantasy každým coulem velmi vzdáleně připomínající Eragona), Poutech živlů (které jsou něco jako opravdu nepovedený pokus o originální příběh se stvořením světa).

Se školou to vypadá fakt dobře. O prázdninách budu jedenáct dní v Řecku a týden na soustředění. Jo a dnes jedu se školou na výlet na kolech bez kol... No, původně jsme měli jet na kolech, ale potom to nějak padlo kvůli dešťům... Jinak poslední dobou se snažím sportovat a víc psát, kreslit... Chodím ven a koukám na seriály jako normální cáklá puberťačka a snažím se udělat dojem na pár lidí... No, každopádně jsem docela utahaná a ani nevím proč.

Tak a to je pro dnešek asi tak vše. Během týdne zveřejním (asi) básničku Nemesis a později nějaký to info o Géniusovi a ZM3... Navíc přemýšlím, že bych napsala i ZM4, protože jak je vidět, když serozepíšu, neumím příběh zakončit...

S pozdravem vaše nově mračící se,
naprosto šílená a jízlivá

Alexis Dark