Červenec 2013

Video k ZM

31. července 2013 v 10:02 | Alexis Dark |  Kolem mých knih...
Všechny zdravím. Jsem zpět z Řecka (ne, že bych z toho byla nadšená - nejsme v Čechách a tady vládnou čtyřicítky; vrátíme se a padají trakaře).
Zjistila jsem několik slovíček, takže se s vámi o ně chci podělit: Kalimera - Dobrý den, Kalinýchta - Dobrou noc, Kalispéra - Dobrý večer. Samozřejmě, že takhle se to nepíše, ale Řecky jsem se za těch jedenáct dní nenaučila. Já tam jen machrovala se svou ubohou angličtinou, potom jsem naši číšnici označila (omylem) slovíčkem stupid a nevím, jak jsem to dokázala, ale pohádala jsem se s nějakým chlápkem, který na mě chrlil něco o tom, že nemá známky. Někdy bych vážně nechtěla být v kůži mého okolí. Ačkoliv, když je někdo mými rodiči a opije se ve čtyřiceti stupňovém vedru a potom se vyválí na pláži - tak mám odůvodnění pro to, jaká jsem.
Ale teď konečně k článku a důvodu, proč jsem na blogu. Tady tohle je takové video k ZM.
Jsou v něm prvky ze všech třech dílů a proto jsem nenapsala z kterého přesně je. Možná vás to ještě víc zmate, ale snažila jsem se to udělat nejlíp, jak jsem dokázala. Je to práce skoro celého dne v úplně novém programu, kterýmu zatím tak úplně nerozumím, takže prosím mějte slitování!
Jinak obrázky jsou z google.cz. Nějak jsem to tam zapomněla napsat a pak už jsem byla líná to tam znovu přidělávat. Možná časem přibudou další videa, ale zatím jsem ráda, že jsem zvládla tohle, takže musím zapomenout na to, kolikrát se mi to celé smazalo a kolikrát jsem měla chuť hodit s notebookem o zem. Takže to bude chvilku trvat a navíc zatím nemám tušení, jak se sestřihávají videa a vkládají do toho programu (což je důvod, proč tam jsou obrázky).
Mimochodem, ta poslední věta, která tam zazní by měla být něco jako motto ZM. Kdo je na FB a přidal si mě asi ví, že jsem kdysi jako úvodku měla polární záři a před ní napsáno "I ve tmě vyjdou hvězdy" nebo tak nějak. Časem jsem jí dala pryč kvůli.. emh, osobním důvodům. Každopádně tohle je trochu pozměněnělá verze.
Takže ať se video líbí. Budu ráda za jakoukoliv kritiku, protože... jsem začátečník a uvítám rady v čem bych se měla zlepšit.


Být vězněm...

22. července 2013 v 19:50 | Alexis Dark |  Básničky
Další taková temnější básnička. Původně to měla být krátká úvodní básnička k ZM3, ale nějak jsem jí protáhla a umístila sem. Myslím, že je jedno, jestli bude tady nebo v ZM. Každopádně je taková dlouhá a vlastně o ničem. Stížnosti jedný holky, že je uvězněná a uprostřed bitvy... Koho to zajímá?
Každopádně si to každý můžete přebrat po svém. Navíc je tohle přednastavený článek, protože tu momentálně jedenáct dní nejsem/nebudu... No, to je jedno. Každopádně jsem/budu v Řecku, takže možná přidám i nějaké fotky. Možná, nechci nic slibovat.
Nevím, jak se Řecky řekne nashle, proto si jen představe, že jsem to tu napsala, ok?


6. Asi jsem se zbláznil/a... 3/3

9. července 2013 v 11:56 | Alexis Dark |  Moc úplňku - 1. Království bez stínuUž se to blíží...
Ten poslední den.
Z podzemí k nám se blíží.
Touží zabíjet ten.

Blíží se chvíle posledního výdechu,
který v nás zanechá prázdno.
Pak už nebude možnost návratu.
Spadneme na úplné dno...

To zlo, jež nás zničí
je nejhorší, co kdy bylo.
Soucit mu je cizí.
Po jeho vládě nic by nezbylo...