Video k ZM

31. července 2013 v 10:02 | Alexis Dark |  Kolem mých knih...
Všechny zdravím. Jsem zpět z Řecka (ne, že bych z toho byla nadšená - nejsme v Čechách a tady vládnou čtyřicítky; vrátíme se a padají trakaře).
Zjistila jsem několik slovíček, takže se s vámi o ně chci podělit: Kalimera - Dobrý den, Kalinýchta - Dobrou noc, Kalispéra - Dobrý večer. Samozřejmě, že takhle se to nepíše, ale Řecky jsem se za těch jedenáct dní nenaučila. Já tam jen machrovala se svou ubohou angličtinou, potom jsem naši číšnici označila (omylem) slovíčkem stupid a nevím, jak jsem to dokázala, ale pohádala jsem se s nějakým chlápkem, který na mě chrlil něco o tom, že nemá známky. Někdy bych vážně nechtěla být v kůži mého okolí. Ačkoliv, když je někdo mými rodiči a opije se ve čtyřiceti stupňovém vedru a potom se vyválí na pláži - tak mám odůvodnění pro to, jaká jsem.
Ale teď konečně k článku a důvodu, proč jsem na blogu. Tady tohle je takové video k ZM.
Jsou v něm prvky ze všech třech dílů a proto jsem nenapsala z kterého přesně je. Možná vás to ještě víc zmate, ale snažila jsem se to udělat nejlíp, jak jsem dokázala. Je to práce skoro celého dne v úplně novém programu, kterýmu zatím tak úplně nerozumím, takže prosím mějte slitování!
Jinak obrázky jsou z google.cz. Nějak jsem to tam zapomněla napsat a pak už jsem byla líná to tam znovu přidělávat. Možná časem přibudou další videa, ale zatím jsem ráda, že jsem zvládla tohle, takže musím zapomenout na to, kolikrát se mi to celé smazalo a kolikrát jsem měla chuť hodit s notebookem o zem. Takže to bude chvilku trvat a navíc zatím nemám tušení, jak se sestřihávají videa a vkládají do toho programu (což je důvod, proč tam jsou obrázky).
Mimochodem, ta poslední věta, která tam zazní by měla být něco jako motto ZM. Kdo je na FB a přidal si mě asi ví, že jsem kdysi jako úvodku měla polární záři a před ní napsáno "I ve tmě vyjdou hvězdy" nebo tak nějak. Časem jsem jí dala pryč kvůli.. emh, osobním důvodům. Každopádně tohle je trochu pozměněnělá verze.
Takže ať se video líbí. Budu ráda za jakoukoliv kritiku, protože... jsem začátečník a uvítám rady v čem bych se měla zlepšit.
P.S. Mám takový pocit, že text písničky k tomu tak trochu nejde, ale nemohla jsem sin pomoc a nedát ji tam... Simple plan má nejlpší písničky a mě bylo blbý tam dát mojí nejoblíbenější Welcome to my life... No, zkrátím mé dementní kecy, ale musím poznamenat, že tahle písnička je o dost veselejší než Welcome to my life. Kdo si obě dvě pustí (a umí anglicky líp než já - což umí asi všichni, co se anglicky učí -, pochopí.
 


Komentáře

1 Percabeth Percabeth | Web | 13. srpna 2013 v 9:36 | Reagovat

Ahoj, všimla jsem si, že máš ráda Percyho Jacksona.. :) koukni na můj blog, a uvidíš, proč jsem tě navštívila ;) Jinak jsem se tě chtěla zeptat, nechtěla by jsi mě do adminek?? :)

2 Alexis Dark Alexis Dark | E-mail | Web | 16. srpna 2013 v 11:45 | Reagovat

Promiň, ale nespřáteluju (pokud jsi to myslela takhle...) a nahoře je velký nadpis "Reklamy dávejte pouze --> ___Sem!___", takže bych byla celkem ráda, kdyby to někdo používal :-?  :-)

3 Erin Erin | Web | 24. srpna 2013 v 0:00 | Reagovat

Ah, kvůli tobě si dám dnešní noc plnou SP :-D
Ne takhle. Vítej zase doma :) Já když jsem někde v tahu, taky se snažím trochu něco pochytit, ale z arabštiny mám jenom dvě slovíčka.
K videu- je super. Vážně. No a co, že jsou to obrázky. Já na nich taky začínala a tys vybrala tak dokonalý!  Zvláště na holka, jak má dlaně u sebe a jak drží tu mlhovinu... O_O Překrásný!
Hudba se mi k tomu hodí- Welcome to my life je sice úžasná písnička, ale nehodila by se tam. Tahle tam sedí jako zadek na hrnec :3 A ten text! Nejsem si tím jistá, ale myslím, že vidím poprvé, jak text videa někdo vypráví z první osoby.
No a nakonec--> stříhání videí není nic těžkého, ne v programu Windows Movie Makeru, té aktuálnější verzi. Člověk se v tom jednom pohrabe a podruhý už všechno jde, jak má.
Ale skvělá práce, moc se mi to líbí! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama