Srpen 2013

X. Rodinná setkání 1/2

29. srpna 2013 v 13:34 | Alexis Dark |  Zemřít v plamenech

Takže po delší době jsem opět tu dámy a pánové!
Tuhle kapitolu mám v záloze už docela dlouho, ale mám celkem obavy jí zveřejnit. Důvod? Část této část a té příští je napsána z pohledu jednoho z kluků ZVP. Psala jsem sice ze třetí osoby, ale stejně si nemyslím, že takhle nějak by měl uvažovat, protože... no, myslím, že se mi to moc nepovedlo.
Druhou část mám napsanou jenom z části, ale celkem jsem si domyslela, co by se tam mělo dít. Musela jsem si pročíst některé části předchozích kapitol, abych jí byla schopná napsat. Konečně se vrhneme do něčeho v této povídce celkem důležitého. Bude to svědčit jménu této povídky.
Jinak tuhle kapitolu bych chtěla věnovat Erin. Vím, že jednu postavu sis tu celkem oblíbila a ta se tu bude celkem dost vyskytovat, takže tahle kapitola je speciálně pro tebe.
A taky bych vás měla varovat... No, tahle část není až tak useknutá, ale otevře celkem dost otázek, na které nemám moc chuť odpovídat a tak je jasné, že mi chvíli potrvá než přidám další část. Navíc se blíží škola, takže... No, raději nic. A taky varování číslo dvě - trochu jsem upustila uzdu své fantazii co se týče Nathanina rodokmenu. Proto se prosím nedivte, že ho má tolik... rozmanitý.
A teď ke kapitole. Snad se vám bude líbit...

V minulé kapitole:
...A pak najednou prudce strhl volant do protisměru a zase zpátky - předjel černého kombíka před námi.
"Co se děje?" zeptala jsem se vykolejeně a vyhlížela našeho nepřítele.
Rian se díval do zpětného zrcátka a chvíli váhal než mi odpověděl. "Někdo nás sleduje. Už od tvého domu."
A sakra!