Září 2013

Řecko - fotky

15. září 2013 v 20:20 | Alexis Dark |  Objektivem foťáku...
Dva články v tak blízké době? Co to se mnou jenom je?!
Takže jsem po skoro měsíci jsem díky té za*rané chřipce jen seděla u computeru a z nudy jsem si prohlížela fotky. Nevím, jak se mi to povedlo, ale překecala jsem tátu, aby mi půjčil foťák, který mi půjčil, když už jsme byly v Řecku a já si tak mohla stáhnout do počítače všechny fotky. Bylo jich asi přes sedm-set, takže je jasný, že všechny jsem sem dát nemohla, ale ty nejhezčí jsem se sem rozhodla dát i se svým výkecem. Takže pokud nechcete číst mé zdlouhavé a většinou nudné výpisy, tak se jenom podívejte na ty fotky.
Jo a trvalo mi celkem dlouho než se mi sem nahrály a já je upravila, takže jsem se nijak nezabývala tím, jestli je u nich logo moje nebo blogu. Takže jen doufám, že nikdo ty obrázky bez mýho povolení nepoužije. Klidně mi napište - já vám hlavu neutrhnu - a řekněte si o obrázek. Já vám ho pošlu klidně neupravený a pokud někam dáte mojí ikonu (nebo si to použijete pro soukromý účely), tak mi to je celkem jedno. Ale bez mýho svolení prostě ne. Díky za pochopení lidi.


Soutěžní povídka - Setkání s vampírem

13. září 2013 v 18:33 | Alexis Dark |  Povídky
O této soutěži asi každý něco zaslechl. "Setkání s literární postavou". Sice nepočítám s tím, že zrovna moje povídka by se umístila, ale kdybych to nezkusila, tak bych na sebe byla celkem naštvaná.
Celkem se bojím fanoušků postavy, kterou jsem si vybrala. Nemám tak rozvinutý slovník jako autorka této postavy a tak mám pocit, že jsem ji úplně pokazila a že jsem neodhadla jeho chování. Doufám, že to nikoho moc nenaštve a že se i někomu bude líbit...