Tak ať je to oficiální...

17. prosince 2013 v 16:53 | Alexis Dark |  Deníček blogu

Milý deníčku

Ani nevím, jestli má cenu to psát. Tenhle blog prostě pokračovat nebude. Jako ten před ním. Možná, že opět z nějakého popudu založím nový a zase ho odložím jako tento. Netuším. Ale jedno vím jistě - a to, že nejsem ten typ člověka, který by zvládl... tohle dělat věčně. Moje povídky nevyšly měsíce a poslední článek v září. To jsou dva měsíce. Takže to fakt nemá cenu.

Ale abyste si nemysleli, že to dělám proto, že jsem z blogu otrávená a nenávidím to. Tak to úplně není.
Blog jsem měla ráda. Zvlášť tenhle. Bavilo mě vymýšlet nové články a vždycky jsem jich měla pár v zásobě. Bavilo mě číst si články od jiných blogerů (v čemž hodlám pokračovat, ačkoliv jsem už dlouho nic nečetla...) a když jsem objevila nějaký nový komentář, tak jsem byla nadšená. Jeden čas jsem se neobešla bez toho, abych se podívala na svůj blog. Ale to už je dávno.


Takže bych chtěla poděkovat několika lidem, kteří mě blogovacím světem provázeli. Je jich samozřejmě víc, ale tihle jsou ti hlavní...

V první řadě je tu Erin. Je to už pár měsíců, co jsem přečetla její Ochránce života. A tím to vlastně začalo. Nechci ti sice dávat zásluhy za to, že jsem se dala do blogerování, ale v podstatě jsem díky tobě praštila se starým blogem a vytvořila tento, který se zaměřuje jenom na mou tvorbu. Provázela jsi mě docela dlouhou dobu a já se vždycky těšila na tvé komentáře i nové články (zvlášť kapitoly OŽ a DH, na které se těším stále). Za všechno ti děkuju.


Taky bych chtěla poděkovat Anti a Terce za jejich úžasné povídky, které si mě naprosto získaly. Doufám, že se psaním jenom tak neskončíte a budete pokračovat, protože kdybyste se psaním skončily, tak by to nedopadlo nejlíp.


Taky bych chtěla poděkovat Chaky, NiceRoovy a všem blogerům, jejichž povídky jsem četla, ale bohužel většina z nich nedospěla ke konci stejně jako ty moje... Zbývá jen naděje, že se ke svým povídkám jednou vrátíte.

Díky všem, co kdy zanechali komentář a tímto se s vámi loučím.

Alexis Dark

 


Komentáře

1 Erin Erin | Web | 5. ledna 2014 v 17:15 | Reagovat

*Snaží se, aby jí neukápla slza- myslelo se vší vážností* Já jsem takovej vymaštěnej debil, kretén... uh! Píšu až teď, potom, co tento článek vyšel.
Asi takhle... je to tvoje volba. A já ji nemůžu změnit a nebudu tě ani přemlouvat. Není to v mé povaze. Když člověk něco dělá, má to svůj smysl a já ho chápu.
Nemáš za co, i když já bych moc chtěla poděkovat tobě. Upřímně mi tvoje komentáře hrozně chybí. Nějak jsem si na ně zvykla. Poslední dobou odešlo hodně blogerů a já mám najednou u kapitoly jeden slysluplný komentář delší než jeden řáked. Díky za všechny ty slohovky, dlouho si můj blog držela nad vodou jenom ty. Takže já děkuju a ať se daří :-)

2 Chaky Chaky | Web | 25. ledna 2014 v 16:13 | Reagovat

Mrzí mě, že končíš s blogem. :( Musím se přiznat, že taky váhám, takže ti rozumím. Myslím si, že se k tomu stejně za rok nebo dva vrátíš, protože kdo je jednou v srdci bloger, bude navždy bloger. :) I já jsem pár blogů už vystřídala. A děkuju za zmínění mého jména :)
Hodně štěstí do života mimo blog, když už o tobě teď nebudeme vědět. Držím palce :) A kdyby ses přeci jen jednou rozhodla vrátit, dej mi vědět na můj blog, abych tě neprošvihla :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama